O nás

Naše společnost dodává řezivo a dřevařské výrobky po celém světě  více než 10 let. Na základě nejnovějších trendů v oblasti obchodu, výroby, logistiky a financí zajišťujeme nepřetržitou dodávku vysoce kvalitního zboží pro zákazníky z různých oborů – zpracování dřeva, výroba nábytku, stavebnictví, dokončovací práce a další potřeby domácnosti. Stálá zastoupení v Rusku ve městě Irkutsk zajišťuje kontrolu kvality dodávaných produktů a nepřetržitý kontakt s dodavateli.

Naše výrobky

Řezivo a hotové výrobky ze sibiřského modřínu, borovice a smrku z Irkutska, Arkhangelska, Kirova, Vologdských regionů, Krasnojarského území, Jakutska a dalších regionů Ruska, evropského dřeva – se dodává po celém světě silniční, železniční, námořní dopravou.

Více než
10
let práce
Více než
50
výrobců
Více než
100
spokojených klientů
Více než
80000
м³ řeziva ročně
Certifikace

Důrazně podporujeme zásady udržitelného obhospodařování lesů a jsme hrdí na to, že naši dodavatelé jsou odhodláni podporovat dlouhodobě udržitelný rozvoj a přispívají k zalesňování.

Kupující ve vyspělých západních zemích se při výběru produktů stále více zajímají o to, zda je dřevo, ze kterého je zboží vyrobeno, certifikováno, zda je vytěženo metodami, které zabraňují degradaci lesů a vyčerpání lesních zdrojů. Následující certifikáty byly dnes distribuovány do světa, aby se potvrdila zákonnost a šetrnost k životnímu prostředí lesních produktů PEFCTM (Program pro schvalování programů certifikace lesů) a FSC® (Forest Stewardship Council®). Naše společnost má oba tyto každoročně potvrzené certifikáty. S potěšením vám nabízíme mimo jiné řadu řeziva s certifikáty PEFCTM nebo FSC®.

FILL THE FORM
Contact Us Form